نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پروژه هاي شهرستان اشكذر با حضور معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار به بهره برداري رسيد


به گزارش دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی به نقل از اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، "عباسعلي رضايي" با حضور در شهرستان اشكذر چند پروژه را مورد بهره برداري قرار داد.
استخر شناي شادروان علي اكبر كلانتريان اشكذر با مساحت 970 متر مربع مجهز به سونا و جكوزي، موتورخانه، سالن چند منظوره 250 متر مربع و با مساحت كلي پنج هزار و 500 متر مربع با اعطاي اعتبار ملي سه ميليارد و 350 ميليون ريال و اعتبار استاني 8 ميليارد و 950 ميليون ريال و مشاركت سرمايه گذار به بهره برداري رسيد.
مركز بهداشتي درماني اشكذر كه از اين به بعد به صورت شبانه روزي به فعاليت خود ادامه خواهد داد و مقرر شد فرمانداري شهرستان اشكذر مبلغ 250 ميليون تومان بابت ساخت ساختمان جديد اين مركز كمك مالي در نظر گيرد.
راه اندازي روشنايي بلوار ورودي روستاي حسن آباد كه با سرمايه گذاري يك هزار و 800 ميليون ريالي برق شهرستان و بخشداري مركزي و اعتبار 114 ميليون ريالي دهياري حسن آباد به طول سه كيلومترو با دارا بودن 75 پايه و 150 چراغ 150 واتي به بهره برداري رسيد.
افتتاح مجموعه فرهنگي "سراي محبت" رضوانشهر كه با اعتبار 370 ميليون توماني بخش خصوصي در طي دو سال و نيم در راستاي اجراي برنامه هاي مختلف فرهنگي و ادبي راه اندازي شده است.
افتتاح گلخانه خيارسبز در روستاي بندر آباد به مساحت هفت هزار متر مربع با اعتبار 320 ميليون تومان از كارگروه توسعه بخش كشاورزي و 700 ميليون تومان آورده سرمايه گذار و ايجاد اشتغال 5 نفر به بهره برداري رسيد.
همچنين دفتر خدمات بانكي ICT  بندرآباد با سرمايه گذاري بخش خصوصي در روستاي بندر آباد به بهره برداري رسيد.